Raktáros

Munkavégzés helye: Szeged

Ez lesz életed legjobb döntése! Persze csak akkor ha arra vágysz, hogy egy olyan közösség tagja légy, ahol igazán megbecsülnek. Nem (csak) mint munkavállaló, hanem mint ember. A kérdés, hogy vajon téged keresünk-e? Olvasd el alább a tudnivalókat és jelentkezz ha úgy érzed itt a helyed!

Egészen pontosan téged keresünk ha Te:

  • ha igazi csapatjátékos vagy, de mindemellett képes vagy az önálló munkavégzésre is
  • főbb tulajdonságaid közé sorolható: precizitás, rugalmasság, változásokhoz való gyors alkalmazkodó készség
  • ha tudsz és akarsz is keményen dolgozni, avagy frusztrál a semmittevés munkaidőben
  • nem ijedsz meg ha számolni, adminisztrálni is kell vagy éppen megemelni 15 kg-ot
  • ha minimum felhasználói szinten kezeled a számítógépet, többek között az Office programokat
  • ha valamilyen számlázó programban szerzett tapasztalatod már van, bár ez nem feltétel, de mindenképpen előny
  • szeretnél egy kivételesen összetartó csapat tagja lenni
  • fontos számodra, hogy megbecsüljenek
  • nem okoz gondot a monoton munkavégzés

Várható feladataid:

  • számlázás
  • csomagolás
  • csomag összekészítés
  • áruátadás, áruátvétel
  • rendelések kezelése, feldolgozása
  • készletfigyelés, leltározás
  • mindezekkel kapcsolatos adminisztráció
  • kézi termékcímkézés
  • kézi kicsomagolás

Amit biztosítunk Neked:

  • először is a lehetőséget, hogy tagja lehess egy igazán kivételes brigádnak
  • fiatalos, lendületes, eredményorientált csapat
  • családias légkör, garantált jókedv
  • egy nemzetközi sikertörténetbe való részvétel lehetőségét
  • bejelentett, teljes munkaidő, fix bérezés
  • ingyen KV és havonta fél óra masszázs munkaidőben
  • rengeteg közös sütizés (diétázók kíméljenek vagy már most adják fel)

Az alábbi felületen leadhatod álláspályázatodat, amelynek rögzítéséről automatikus visszajelző e-mailt fogsz kapni az e-mail címedre. Az űrlap kitöltése során kötelező megadni a *-gal jelölt mezőket. (A csatolt dokumentumok mérete max. 3 MByte lehet!).

Személyes adatok
Elérhetőségek
Nettó bérigényed
Rólad