Marketing / projekt vezető

Munkavégzés helye: Szeged

Jelenzkezz hozzánk Marketing Vezetőnek

Jelentkezési feltételek:

- versenyszférában marketing és / vagy projektmenedzsment területen szerzett legalább 3 éves tapasztalatod van

- legalább 2 éves csapat vezetői tapasztalattal rendelkezel (minimum 3 beosztottal)

- minimum értési és értelmezési szintű angol nyelvtudással rendelkezel: például angol nyelvű szoftverek használata vagy trendek, hírek követése angol nyelven nem jelent gondot számodra.

- jártas vagy a projektmenedzsmentben: feladatfelosztás, hatékony delegálás, határidők kiszabása és figyelése, projekt részterületeinek összehangolása, bevont kollégák vezetése, megvalósulás nyomon követése, projektmenedzsment rendszer használata vagy szükség esetén kialakítása.

- legyen informatikai jártasságod és digitális vénád: például értsd miként működnek a social felületek, legyen tapasztalatod hírlevél küldő szoftver használatában, még jobb, ha már beleláttál egy-egy webshop admin felületébe, de ha mégsem akkor nyitott vagy ezek megismerésére és nem okoz gondot, hogy gyorsan megértsd a működésüket.

- aktívan használod a ChatGPT-t vagy más hasonló AI alapú eszközt (Ha eddig nem használtad vagy ki se próbáltad akkor sajnos olyannyira nem követed a marketing innovációkat, hogy biztos nem te vagy az emberünk. Bocsi.)

Téged keresünk, ha:

- kimondottan igényes vagy magadra és a munkádra

- rendszerető ember vagy, aki munkájában is igényli a rendet

- empatikus és embercentrikus jellem vagy

- képes vagy rendszerekbe és folyamatokba integrálódni, azokat megtanulni és szükség esetén továbbfejleszteni

- a folyamatos fejlődés iránt csillapíthatatlan vágyat érzel (Külön öröm, ha a LEAN fogalma ismerős számodra, mert nálunk már vallási alaptézis lett a cég működésében.)

- felelősségteljesen állsz a munkádhoz, konkrét stratégiát és célt fogalmazol meg, mielőtt belekezdenél egy projektbe vagy kampányba.

- képes vagy összefogni és irányítani a projekteket, valamint azok szereplőit

- etikusan gondolkodsz, számodra fontos érték a tisztesség

Konkrét feladatok:

- marketing folyamatok és rendszerek működtetése, szükség esetén azok kialakítása, finomhangolása

- projektmenedzsment, a projektekbe bevont kollégák vezetése, koordinálása

- marketing stratégia felállítása, megvalósítása, felülvizsgálata

- marketing kampányok kidolgozása a stratégiai célok mentén

- értékesítést támogató marketing kommunikáció

- brand awareness-t támogató marketing kommunikáció

- ezt a jeligét írd bele az emailbe ha jelentkezel: gél lakk forevör!

- CSR és PR projektek menedzselése

- sajtókapcsolatok ápolása

Online és offline marketing felületeink, melyek rendelkezésedre állnak:

- Webshopunk: https://webshop.mysticnails.hu/

- Márka imázs oldalunk: https://mysticnails.hu/

- Hírlevél

- Facebook oldalunk: https://www.facebook.com/MysticNailsMagyarorszag

- Zárt Facebook csoportunk: https://www.facebook.com/groups/546215165971279

- Insta oldalunk: https://www.instagram.com/mysticnailsofficial/

- Youtube csatornánk: https://www.youtube.com/@MysticNailsOfficialChannel

- Tik-tok oldalunk (még most kezdjük): https://www.tiktok.com/@mystic_nails_official

- Kedvenc Műkörmösök Napja rendevzényünk (Mystic Day: https://kedvencmukormosoknapja.hu/)

- Éves díjátadónk: Év Műkörmöse - https://evmukormose.hu/

- Sajtókapcsolatok

A csapat, akik a munkád során közvetlenül segítségedre lesznek:

- egy dedikált marketing asszisztens

- két grafikus

- egy informatikus (hiszen kizárólag online értékesítünk)

- egy ügyfélszolgálatos munkatárs

Mit kínálunk, avagy miért érdemes jelentkezned hozzánk?

- Nálunk garantáltan kiteljesedhetsz szakmailag.

- Szabad kezet kapsz és teljes felhatalmazást, hogy kihozhasd magadból és a csapatodból a legtöbbet. Persze mindezt a cég - és így a tulajdonosok - értékrendjével egyező, etikus kereteket szigorúan megtartva, valamint a márka alapértékeihez hűen.

- A tulajdonosok és a kollégák megelőlegezett bizalma 100%-ban a tiéd lesz, így neked egy dolgod lesz csupán: élni vele. Ezzel kapcsolatban egy fontos szabály van: megelőlegezett bizalommal korlátlan mennyiségben lehet élni, viszont visszaélni csak egyszer.

- Nemzetközi szinten is ütős csapattal dolgozhatsz együtt, akik szakmailag toppon, emberileg pedig nagyon rendben vannak.

Munkaidő: napi 8 órás, heti 40 órás munkaviszony

Home Office: első félévben nincs rá lehetőség, utána megbeszélés szerint

Az alábbi felületen leadhatod álláspályázatodat, amelynek rögzítéséről automatikus visszajelző e-mailt fogsz kapni az e-mail címedre. Az űrlap kitöltése során kötelező megadni a *-gal jelölt mezőket. (A csatolt dokumentumok mérete max. 3 MByte lehet!).

Személyes adatok
Elérhetőségek
Nettó bérigényed
Rólad